Aktuálne počasie: Penzion Habermannova vila ubytovanie Bludov Aktuálne počasie: Čiastočne oblačno
Denná tepl.: 2 °C
Nočná tepl.: -3 °C
Vietor: 5 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

Penzion Habermannova vila / ubytovanie Bludov

Penzion Bludov Habermannova vila
 
Penzión Bludov Habermannova vila ubytovanie :
Luxusný penzión Habermannova vila bola otvorená v roku 1997 po kompletnej rekonštrukcii a v súčasnej dobe poskytuje komfortné ubytovanie na vysokej úrovni, ktorá uspokojí aj najnáročnejšiu klientelu. Habermannova vila sa nachádza na okraji obce Bludov, 500m od začiatku obce v smere od Zábreha do Šumperka.

Habermannova vila penzión Bludov ubytovanie :
Luxusná Habermannova vila vo svojich secesných priestoroch ponúka hosťom ubytovanie v 8 izbách, z ktorých každá má iný interiér. Komfortné ubytovanie sa ponúka v jednolôžkových, dvojlôžkových a trojlôžkových izbách s možnosťou prísteliek. Súčasťou každej luxusnej izby je vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom u jednolôžkových izieb s vaňou, televízor so satelitným príjmom, minibar a v piatich izbách sa navyše ponúka aj vysokorýchlostné pripojenie k internetu.

Ubytovanie Bludov penzión Habermannova vila reštaurácia :
Štýlová reštaurácia, ktorá sa nachádza v suteréne Habermannovy vily a bola vybudovaná v pivničných priestoroch s klenbovými stropmi, ponúka príjemné prostredie u dobrého jedla a pitia. Kapacita reštaurácie je 40 osôb. V interiéri reštaurácie prevláda dubové drevo, na stenách je umiestnených niekoľko vypchatých vtákov a vo vitrínach dve akvária. V letných mesiacoch sa ponúka posedenie na letnej záhradke pred penziónom s kapacitou 20 osôb. Ďalej sa v penzióne Habermannova vila nachádza aj deväťmiestny salónik, ktorý je ladený v poľovníckom štýle.

Bludov penzión Habermannova vila ubytovanie služby :
Komfortná Habermannova vila ponúka nielen príjemné ubytovanie na vysokej úrovni, ale aj zázemie pre organizovanie firemných školení, alebo rodinných osláv, vrátane svadieb. Hostia sa môžu vo vile zdržiavať aj so svojimi psími a mačacími miláčikmi a parkovanie vozidiel umožňuje parkovisko vo dvore penziónu, ktoré na noc uzamyká závora. Ceny za ubytovanie už obsahujú bohaté raňajky a pri pobyte dlhšom ako jedna noc si hostia môžu vybrať raňajky zo štyroch druhov menu.

Penzión Bludov Habermannova vila ubytovanie relax, voľný čas :
Penzión Habermannova vila neposkytuje len komfortné ubytovanie, ale tiež ponúka niekoľko možností pre relaxáciu. V penzióne je hosťom k dispozícii masážne kreslo značky Sanyo, ktoré počas 15 minút dôkladne premasíruje celé telo, a biliard. Súčasťou penziónu je aj záhrada so starými vysokými stromami a jazierkom, u ktorého sa ponúka posedenie a pri pohľade na plávajúce ryby relaxovanie a načerpanie novej energie. V Bludove sú navyše k dispozícii liečebné kúpele, ktoré sa špecializujú najmä na obezitu detí, zápaly obličiek a močových ciest, bolestivé stavy chrbtice, kĺbov, svalov a stavy po operáciách pohybového ústrojenstva, samozrejmosťou sú aj rehabilitačné a očistné procedúry.
 
Penzion Bludov Habermannova vila - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Bludov Habermannova vila - hotel má reštauráciuPenzion Bludov Habermannova vila - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Bludov Habermannova vila - V hoteli je biliardPenzion Bludov Habermannova vila - možnosť pripojenia na internetPenzion Bludov Habermannova vila - k dispozícii letná terasaPenzion Bludov Habermannova vila - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Bludov Habermannova vila - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Bludov Habermannova vila - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Bludov Habermannova vila - Izby s vlastnou toaletou